HİZMETLERİMİZ

Sultan Masajı

Sultan Masajı

Sultan Masajı

Diğer adıyla dört el masajı, iki masözün aynı anda çalıştığı ve birbirlerinin hareketlerini taklit ettiği bir masajdır.

Örneğin, hem bacaklar hem de kollara aynı anda masaj yapılır. Ya da bir masör sırtınızın sağ yanında, diğeri ise solda çalışır. Hareketlerini senkronize etmek için bir masör diğerini takip eder. Aynı hareketi aynı anda yaparlar ve bu da eşsiz bir rahatlama hissi verir. Sultan masajı, benzersiz ve özel bir deneyimdir. Sultan Masajı Uzakdoğu felsefesinden esinlenir. Aburanga olarak adlandırılan Ayurveda geleneğine dayanan bu masaj türü, tüm bedeninizi ve zihninizi rahatlatır.

Sultan Masajı Faydaları

Farklı masaj türlerini birleştiren sultan masajının pek çok faydası vardır. Faydalarından bazıları şunlardır;

  • Basınç noktalarına uygulanan teknikler, derin doku teknikleri ve yüzeysel teknikler bir kombinasyon halinde uygulanarak kasları rahatlatır, gevşetir ve kan dolaşımını hızlandırır.
  • Beyninizin mantıksal ve duygusal yanlarını aynı anda uyararak hem fiziksel, hem de ruhsal olarak rahatlama sağlar.
  • İki kişi tarafından uyumlu olarak uygulanan masaj hareketlerinin yoğunluğu, kan dolaşımını arttırarak yağ dokularının parçalanmasına yardımcı olur.
  • Kaslarınızı, zihninizi ve ruhunuzu dinlendirir, sizi bir sonraki güne zinde bir şekilde hazırlar.

Sultan masajı, birlikte uyum içinde çalışabilen ve bu alanda iyi eğitim almış iki masör gerektirir. Sultan masajı,  Alis Spa Masaj Salonunda eğitimli masözler tarafından profesyonelce uygulanabilmektedir.